Aksesore per havi me gaz, Kemper, 2 cope

Në stok
Kodi
607692
€17.41
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Set i dy aksesorëve zëvendësues të përbërë nga mburojë dhe majë katalitike. Ideale për saldim preciz me kallaj dhe për tkurrje nga nxehtësia.Mund të përdoret në mikrosaldatorin kod ( 607688 ).
Specifikime teknike
  • Paketimi: 2 cope
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aksesore per havi me gaz, Kemper, 2 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved