Havi profesionale per saldim me gaz, Kemper, 1300°C, autonomi 40 min

Në stok
Kodi
607691
€56.65
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mikro saldator profesionist i rimbushshëm me trup transparent për kontrollin e nivelit të gazit dhe ndezje piezo elektrike. Temperatura e flakës 1300°c. temperatura e punës 650°c. butoni i rregullimit të gazit. Kapaciteti i rezervuarit 9 g, autonomia 40 min. Ideale për saldim, pirografi dhe prerje të nxehtë. Lejon përdorim optimal edhe në pozicionin me kokë poshtë. Kompletuar me aksesorët e mëposhtëm: thikë prerëse, pishtar i sheshtë, deflektor, kokë fryrëse, rrotull kallaji dhe sfungjer pastrimi.
Specifikime teknike
  • Temperatura e punës: 1300°C,
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Havi profesionale per saldim me gaz, Kemper, 1300°C, autonomi 40 min
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved