Bashkues alumini 1-3/4" per tub zjarrfikesi

Në stok
Kodi
10582
€5.67
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bashkues alumini 1-3/4" per tub zjarrfikesi. Perdoret per te bashkuar tubin zjarrefikes, tubin zjarrefikes me rakorderi te tjera si hidrant, sperkates etj. E ndertuara prej materiali alumini te cilesise se larte, shume I lehte dhe lehtesisht I montueshem.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
  • Masa: 1-3/4"
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bashkues alumini 1-3/4" per tub zjarrfikesi
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved