Bashkues per tub te sistemit te zjarrfikeses. Permasa: 2".

Në stok
Kodi
10586
Special Price €3.09 Ishte €6.18
Ju kurseni 50% ose €3.09
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bashkues alumini 2" per tub zjarrfikesi. Perdoret per te bashkuar tubin zjarrefikes, tubin zjarrefikes me rakorderi te tjera si hidrant, sperkates etj. E ndertuara prej materiali alumini te cilesise se larte, shume I lehte dhe lehtesisht I montueshem.
Specifikime teknike
  • Materiali: Aluminum
  • Masa: 2"
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bashkues per tub te sistemit te zjarrfikeses. Permasa: 2".
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved