Brryl PVC 60mm x 100mm, 90 ° i zi

Në stok
Kodi
332097
€0.36
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sistemet e shkarkimeve PVC përdoren gjerësisht në përpunimin industrial. Te lehte në peshë por mjaft te forte, gjithashtu ofrojne rezistencë të larte dhe izolim te mirë termik dhe elektrik. Rezistenca kimike është e shkëlqyeshme: PVC është rezistent ndaj solucioneve ujore të acideve, alkaleve dhe kripërave, dhe në një numër të madh të tretësve organikë.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 0.25m
  • Tipi: Me 1 gomine
  • Diametri: Ø60 x 100mm
  • Materiali: PVC
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Brryl PVC 60mm x 100mm, 90 ° i zi
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved