Sharkues gote PVC 60mm x 100mmxØ50mm, 45 °

Në stok
Kodi
332104
€0.36
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sistemet e shkarkimeve PVC përdoren gjerësisht në përpunimin industrial. Te lehte në peshë por mjaft te forte, gjithashtu ofrojne rezistencë të larte dhe izolim te mirë termik dhe elektrik. Rezistenca kimike është e shkëlqyeshme: PVC është rezistent ndaj solucioneve ujore të acideve, alkaleve dhe kripërave, dhe në një numër të madh të tretësve organikë.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 3m
  • Tipi: Me 1 gomine
  • Diametri: Ø60 x 100mmxØ50mm
  • Materiali: PVC
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sharkues gote PVC 60mm x 100mmxØ50mm, 45 °
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved