Fije lidhëse, metalik/gomë, 2 m

Në stok
Kodi
110143
€3.66
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ne oborret tuaja , vjen si aksesor per te organizuar veglat dhe pajisjet tuaja. Nje fije elastike I veshur me gome per te mbrojtur pajisjet tuaja , gjate lidhjes qe mund te beni. Perdoret per te lidhur dhe magazinuar veglat , bimet apo pemet e ndryshme frutore.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Të ndryshme
  • Pesha mbajtëse: 50 kg
  • Përmasat: 2 m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fije lidhëse, metalik/gomë, 2 m
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved