Lidhëse për bimët, plastik , jeshile

Në stok
Kodi
110222
€2.01
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Ndertuar nga plastike rezistente ndaj degradimit UV. Ideale per fiksimin e luleve, bimeve dekorative dhe bimeve te konsumueshme ne pozicionin e duhur, per te mundesuar nje rritje sa me te shpejte dhe te shendetshme. Lehtesisht te perdorshme dhe estetikisht te bukura.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lidhëse për bimët, plastik , jeshile
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved