Gardh dekorativ, dru i trajtuar, ngjyrë kafe, 120xH30/45 cm

Në stok
Kodi
231301
€11.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky gardh kopshti plastik është dizenjuar për t'i dhënë hijeshi pamjes së oborrit tuaj. Është I pershtatshem per rrethimin e kopshtit tuaj te luleve ne oborrin e shtëpisë suaj, pishinave, restoranteve, kafeneve etj. Është rezistent ndaj rrezeve të diellit dhe ka një jetëgjatësi që zgjat.
Specifikime teknike
  • Materiali: Dru natyral
  • Përmasat: 120xH30/45 cm
  • Marka: Verdelook
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gardh dekorativ, dru i trajtuar, ngjyrë kafe, 120xH30/45 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved