Gardh dekorativ, dru i trajtuar, ngjyrë kafe, 180x40 cm

Në stok
Kodi
231294
€31.52
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Gardhi i drurit mund të përdoret për shumë aplikime në oborret e shtëpive apo objektet komerciale. Është zgjidhja ideale për ndarjen e ambjenteve, kopshteve apo luleve kacavirrëse që keni në kopshtin tuaj. Ndërtuar nga 100% dru natyror i trajtuar kundra lagështirës dhe insekteve ky gardh do të qëndrojë i bukur për shumë vite në vazhdim. Permasat e formes 35x35mm, permasa e risteles 8x30 mm.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: Dru natyral
  • Përmasat: 180x40 cm
  • Marka: Verdelook
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gardh dekorativ, dru i trajtuar, ngjyrë kafe, 180x40 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved