Kasaforte per shtepi dhe zyra, Brixo, me Celes, 230 x 340 x 220 mm

Në stok
Kodi
110251
€132.87
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kasaforta BRIXO per shtepi edhe zyra, e sigurt dhe elegante , me trashesi dere 6mm dhe trashesia ne trupin e kasafortes 1.5mm. Menyra e montimit ne mur . Ngjyra blu e erret , permasat 230 x 340 x 220mm , menyra e hapjes me celes .
Specifikime teknike
  • Tipi: Kasaforte
  • Mënyra e hapjes: Me Celes
  • Materiali: Celik
  • Modeli: BRIXO
  • Lartësia: 230mm
  • Aksesorët e përfshirë: Upa
  • Gjatësia: 340mm
  • Mënyra e montimit: Brënda në mobilje/ qëndrim të lirë
  • Thellësia: 220mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kasaforte per shtepi dhe zyra, Brixo, me Celes, 230 x 340 x 220 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved