Kosh magazinimi, thupër dhe tekstil, rozë/e bardhë, 22x14xH9 cm

Në stok
Kodi
03350
€11.95
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, kjo shportë argëtuese është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Shporta punim dore me thupra shelgu inspiron ta keni pranë divanit, kolltukut për të ruajtur revista, gazeta dhe më shumë. Porosit tuajën sot.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Rozë/e bardhë
  • Thellësia: 14 cm
  • Lartësia: 9 cm
  • Kapak: Po
  • Gjerësia: 22 cm
  • Materiali: Thupër dhe tekstil
  • Marka: Deco Casa
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh magazinimi, thupër dhe tekstil, rozë/e bardhë, 22x14xH9 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved