Shportë me thurje, thupër, gri, 48x43xH45 cm

Në stok
Kodi
05415
€17
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Qoftë si një pjesë dekorative ose si pjesë e magazinimit dhe organizimit tuaj, Kjo shporte argëtues është e sigurt se do të bëhet një pjesë e preferuar e dekorit të shtëpis tuaj. Kjo shporte punim dore me thupra shelgu inspiruese mund të perdoret në kuzhina, dhoma gjumi apo lavanderi dhoma ndenje duke shtuar stil dhe funksionalitet.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Bezhë
  • Thellësia: 43 cm
  • Lartësia: 45 cm
  • Kapak: Jo
  • Gjerësia: 48 cm
  • Materiali: Thupër
  • Marka: Disrael
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shportë me thurje, thupër, gri, 48x43xH45 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved