Krevat për fëmijë

Out of stock
Kodi
788919
€185.40
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Krevat për fëmijë. i përbërë nga material druri dhe MDF. I përshtatshëm për përdorim nga fëmijët deri në 4 vjeç.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 60x120 cm
  • Materiali: Druri+MDF
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krevat për fëmijë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved