Litar me diameter 20mm. Materiali: Poliestër

Në stok
Kodi
110606
€4.61
Metër Linear (1 Metër Linear)
Shpërndaj:
Litari prej Poliestre Natyral me përmasë 20mm, ka nje fushe përdorim te gjere ne ambjente te ajshte por edhe ne uje. Litari është rezistent ndaj ujit, vajit, naftës. Materiali prej Poliestre e ben kete litare te kete qendrueshem dhe me I lehte ne përdorim. Ngarkesa mbajtese e lejuar 360kg.
Specifikime teknike
  • Materiali: Poliester
  • Diametri: 20 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Litar me diameter 20mm. Materiali: Poliestër
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved