Litar me diameter 30mm. Materiali: lin natyral

Në stok
Kodi
110607
€7.73
Metër Linear (1 Metër Linear)
Shpërndaj:
Litari prej Lini Natyral me përmasë 30mm, ka nje fushe përdorim te gjere ne ambjente te ajshte por edhe ne uje. Litari është rezistent ndaj ujit, vajit, naftës. Materiali prej LINI natyrale ben kete litare te kete qendrueshem dhe me I lehte ne përdorim. Ngarkesa mbajtese e lejuar 460kg.
Specifikime teknike
  • Materiali: Lin
  • Diametri: 30mm
  • Marka: 4-F Group
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Litar me diameter 30mm. Materiali: lin natyral
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved