Manikote PPR-metalik me filete. Ø40x1-1/4" M. CJPF3005.

Në stok
Kodi
10081
€4.53
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Manikote PPR-metalik me filete. Ø40x1-1/4" M ,manikotat jane elemente shume te perdorshem ato bejne te mundur bashkimin e dy elementeve.Materiali PPR ofron lehtesi ne instalim,dhe jetegjatesi ne perdorim.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik/metalik
  • Tipi: Aksesore hidraulike
  • Gjatësia: 80mm
  • Forma: I drejte
  • Diametri në dalje: 1/4"
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Manikote PPR-metalik me filete. Ø40x1-1/4" M. CJPF3005.
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved