Tape fundore PPR. N Ø40 CJPF3014.

Në stok
Kodi
10026
€0.26
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tape fundore PPR. N Ø40mm,tapat fundore perdoren per terminimin e linjave dhe ne pikat e kontrollit,materiali PPR krijon lehtesi ne ngjitje dhe eshte mjaft rezistent.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Aksesore hidraulike
  • Gjatësia: 30mm
  • Forma: I drejte
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tape fundore PPR. N Ø40 CJPF3014.
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved