Mbajtëse vazo lulesh, metalike, gri errët, 60x27xH15 cm

Në stok
Kodi
231331
€8.14
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Suportet tona të vazove janë shtojca elegante dhe e përsosur për cdo bime dhe lule. Shton bukuri dhe stil, si në ambientet e jashtme ashtu edhe në të brëndshme. Të përbëra nga metali i qëndrueshme dhe i fortë, këto suporte garantojne vite të tëra bukurie.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri errët
  • Nevojitet montim: Jo
  • Materiali: Metalike
  • Thellësia: 27 cm
  • Gjerësia: 60 cm
  • Lartësia: 15 cm
  • Marka: MILLE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse vazo lulesh, metalike, gri errët, 60x27xH15 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved