Mëntesha bufeje me hapje majtas, metal, bronz

Në stok
Kodi
110019
€2.16
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mentesha për mobilje vjen për të plotësuar dhe ofruar një mundësi në aksesorët zëvendësues por dhe në montim. Me një finiturë mjaft të pëlqyeshme dhe material rezistent. Përdoret kryesisht në mobilje dhe montim druri apo nën produkteve të tij.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Bronzi
  • Materiali: Bronz
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mëntesha bufeje me hapje majtas, metal, bronz
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved