Mëntesha bufeje, metalike, e verdhë, 50x40mm/1mm

Në stok
Kodi
110008
€2.68
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mentesha për mobilje vjen për të plotësuar dhe ofruar një mundësi në aksesorët zëvendësues por dhe në montim. Me një finiturë mjaft të pëlqyeshme dhe material rezistent. Përdoret kryesisht në mobilje dhe montim druri apo nën produkteve të tij.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mëntesha bufeje, metalike, e verdhë, 50x40mm/1mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved