Pishine familjare Bestway, PVC, blu, 206x213xH69 cm / 575 Lt

Në stok
Kodi
798905
Special Price €50.37 Ishte €63.86
Ju kurseni 21% ose €13.49
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ideale per argetimin e familjes gjate sezonit veror. Permasat 206x213xH69 cm, sigurojne vend te mjaftueshem per relaksimin e gjithe familjes dhe njekohesisht argetimin e femijeve.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 206x213xH69 cm
  • Kapaciteti: 575 Lt
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishine familjare Bestway, PVC, blu, 206x213xH69 cm / 575 Lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved