Pishinë rrethore Bestway me pompë filtruese, PVC/metal, blu, Dia.366xH76 cm / 6.473 Lt

Në stok
Kodi
795353
Special Price €204.97 Ishte €298.70
Ju kurseni 31% ose €93.73
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Pishina Steel Pro™ ofron madhësi, çmim dhe qëndrueshmëri. Vëllimi i pishinës prej 6,473 litrash, prodhuar me Tritech™ teknologji, një kombinim i PVC-së dhe poliesterit të qëndrueshëm. Korniza është prej metali rezistent ndaj korrozionit dhe është e lehtë për t'u montuar dhe çmontuar. Kur sezoni të mbarojë, thjesht lidhni valvulën e daljes me një zorrë kopshti për të zbrazur ujin. Përveç kësaj, forma e rrumbullakët e pishinës Steel Pro e bën më të lehtë vendosjen, përmirëson qëndrueshmërinë dhe kursen hapësirë pasi pishina nuk kërkon mbështetje anësore. Një pompë filtri përfshihet në çaketimin e pishinës për ta mbajtur ujin të pastër.
Specifikime teknike
  • Përmasat: Dia.366xH76 cm / 6.473 Lt
  • Ngjyra: blu
  • Materiali: PVC/metal
  • Marka: Bestway
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishinë rrethore Bestway me pompë filtruese, PVC/metal, blu, Dia.366xH76 cm / 6.473 Lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved