Pishine rrethore familjare me ulese Bestway, PVC, blu, 219x231xH79 cm / 852 Lt

Në stok
Kodi
798906
Special Price €74.06 Ishte €87.55
Ju kurseni 15% ose €13.49
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ideale per argetimin e familjes gjate sezonit veror. Permasat 219x231xH79 cm sigurojne vend te mjaftueshem per relaksimin e gjithe familjes dhe njekohesisht argetimin e femijeve.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 219x231xH79 cm
  • Kapaciteti: 852 Lt
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishine rrethore familjare me ulese Bestway, PVC, blu, 219x231xH79 cm / 852 Lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved