Pistolete pneumatike me goditje, Beta, 1927P, 1750 Nm, 7500 rpm, 1/2", 6.2 bar max, 290 l/min, strukture kompozite

Në stok
Kodi
110614
€483.07
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo pistolete pneumatike profesionale perdoret gjeresisht ne fushen e mekanikes. Me tre nivere shpejtesie , me nje dalje 1/2" dhe nje doreze te rehatshme kundra vibrimit. Ka nje force shtrenguese prej 1750Nm duku ju siguruar nje efikasitet perfekt ne serviset tuaja. Kujdes! Perdoreni me filtrat mbrojtes paraprake per ta bere me jetegjate ne perdorim .
Specifikime teknike
  • Masa: 1/2"
  • Konsumi: 290 L/min
  • Pesha: 2 kg
  • Marka: BETA
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pistolete pneumatike me goditje, Beta, 1927P, 1750 Nm, 7500 rpm, 1/2", 6.2 bar max, 290 l/min, strukture kompozite
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved