Pistolete profesionale saldimi, Kemper, 100 W, 550⁰C, 3 maja

Në stok
Kodi
607706
€37.08
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pistolete profesionale saldimi, me kohe te shpejte nxehje. Dorezë ergonomike. Furnizimi me energji 220 volt. Fuqia 100 W. Ideale për punimet e kallajimit dhe brumosjes metalike në qarqet elektrike. E pajisur me 4 maja, te perdorshme ne varesi te pozicionit te punes.
Specifikime teknike
  • Fuqia: 100 W
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pistolete profesionale saldimi, Kemper, 100 W, 550⁰C, 3 maja
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved