Pjatë rrethore për vazo lulesh, qeramike, terrakota, Ø50 xH6 cm

Në stok
Kodi
231278
€54.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo pjatë është e përkryer për mbajtjen e ujit të tepërt dhe mbrojtjen e sipërfaqeve.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 6 cm
  • Diametri: 50 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë rrethore për vazo lulesh, qeramike, terrakota, Ø50 xH6 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved