Set penela dhe tavaloz, 13 copë

Në stok
Kodi
10391
€6.43
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Furçet janë produkte të ndyshme sintetike, natyrale, fije të forta për përzjeriet dhe përmbushin të gjitha llojet e nevojave të amatorëve dhe profesionistëve. Alternativa të ndryshme të dorezave me një game të gjerë të lejojnë të kesh më shumë kontroll gjatë përdorimit. Me cilësinë e lartë që kanë këto furça trajtojnë shumë mirë bojën dhe të jepin kënaqësi gjatë pikturimit. Pastrohen shpejt dhe mund të përdoren për një kohë të gjatë.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 13 cope
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set penela dhe tavaloz, 13 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved