Shkallë, Marchetti, gjatësia 300 cm me 10 shkelje

Në stok
Kodi
332510
€88.41
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo shkalle me nje gjatesi totale prej 300 cm , mund te perdoret gjeresisht ne projektet tuaja ne shtepi apo pune ne saje te materialit mjaft te lehte dhe rezistent prej alumini . Arrini rezultatet tuaja ne saje te lehtesise ne transport dhe eficence ne perdorim te ketij produkti.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shkallë, Marchetti, gjatësia 300 cm me 10 shkelje
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved