Shkallë me hapje, Marchetti, gjatësia 130 cm me 5 shkelje

Në stok
Kodi
332515
€144.53
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
GAUDI eshte nje shkalle me hapje e cila karakterizohet nga shkelje prej 80mm nga te dy anet.Kur eshte e mbyllur Trashesia e shkalles eshte vetem 15 cm. Largesia midis elementeve vertikale dhe sigureses eshte 280 mm.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shkallë me hapje, Marchetti, gjatësia 130 cm me 5 shkelje
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved