Shkop për kopësht , plastik, Ø27 mm, 210 cm

Në stok
Kodi
110015
€2.73
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shkop plastik imitim bambuje Permasat: D27mm H 2.1 m. Nje produkt qe mund te perdoret si brenda ashtu dhe ne ambiente te jashtme , per te mbajtur apo dekoruar bimet dhe vazot tuaja . Me forme dhe nje ngjyre qe I shon per shtat bambuse natyrale
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Plastike
  • Përmasat: 27 mm, 210 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shkop për kopësht , plastik, Ø27 mm, 210 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved