Tapë zingato, 1-1/2", mashkull

Në stok
Kodi
10354
€1.18
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tapë, 1-1/2", mashkull. Përdoret për instalimet e linjave të ujit të pijshëm, të linjave të ujrave industriale, të linjave për transport karburanti etj. Tapa me fileto mashkull bën të mundur bashkimin e tubave të rrjetit apo të rakorderive të ndryshme nëpërmjet filetimit. E prodhuar me standarte të larta, zinkimi e bën atë më të qëndrueshme ndaj agjentëve të jashtëm dhe korrozionit. Projektuar për t'i bërë ballë presionit deri në 25 Bar.
Specifikime teknike
  • Masa: 1-1/2"
  • Materiali: Celik I galvanizuar
  • Presioni: 25 bar
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapë zingato, 1-1/2", mashkull
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved