Tende kampingu manuale, poliester, 3 persona, jeshile ushtarake, 200x150 cm, 1 cope

Në stok
Kodi
787853
Special Price €14.32 Ishte €23.69
Ju kurseni 40% ose €9.37
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tende kampingu manuale, prej material poliester, ne ngjyre jeshile ushtarake. Tenda ka permase 200x150 cm, dhe eshte e pershtatshme per tre persona. Ky produkt eshte mjaft i perdorur nga te apasionuarit pas natyres ne kamping apo prane detit. Tenda është mbledhur montohet mjaft lehtë, ka nje cante mbajtese, dhe eshte e prodhuar nga nje meterial mjaft rezistent.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 200x150 cm
  • Numri i personave: 3 persona
  • Ngjyra: Jeshile
  • Materiali: Poliester
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tende kampingu manuale, poliester, 3 persona, jeshile ushtarake, 200x150 cm, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved