TI PPR lisho, Ø40 CJFP3008

Në stok
Kodi
10039
€0.57
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
T-I PPR lisho, Ø40, mundeson bashkimin e nje tubi PPR dhe shperndarjen ne dy tuba te tjere,Materiali PPR eshte shume I perdorur ne instalimet e brendshme,eshte praktik ne perdorim dhe shume rezistent.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Aksesore hidraulike
  • Gjatësia: 84mm
  • Forma: Kendore
  • Diametri në dalje: 40mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:TI PPR lisho, Ø40 CJFP3008
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved