Tub gazi, Kemper, 2 m, 3/8"

Në stok
Kodi
607675
€20.09
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tub zgjatues profesional. I pershtatshem per lidhjen e burimit te gazit me pistoleten e saldimit, apo pistoleten e katramase. Struktura e perforecuar, e ben te perdorshem tubin edhe ne kushtet me agresive te motit dhe temperatures.
Specifikime teknike
  • Masa: 3/8"
  • Marka: KEMPER
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub gazi, Kemper, 2 m, 3/8"
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved