VALVUL REDUKTUESE PRESIONI ME SFER 1.12.7mm.1.1/2"

Në stok
Kodi
10267
€99.55
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
VALVUL REDUKTUESE PRESIONI ME SFER 1.12.7mm.1.1/2". Mbron sistemin nga presioni larte,mund te perdoren dhe ne instalimet industriale ,duke kontrolluar specifikat e sistemit.Siguron shperndarje te ballancuar ne te gjithe sistemin,eleminon konsumin e tepert.
Specifikime teknike
  • Materiali: Bronz
  • Gjatësia: 170x220mm
  • Tipi: Aksesore hidraulike
  • Forma: I drejte
  • Diametri në dalje: 1-1/2"
Write Your Own Review
Po vlerësoni:VALVUL REDUKTUESE PRESIONI ME SFER 1.12.7mm.1.1/2"
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved