Vazo dekoruese, qeramike, natyrale, Ø17.5 xH16.5 cm; Ø24 xH23 cm; Ø31 xH30 cm

Out of stock
Kodi
232162
€99.90
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një vazo e bukur dhe elegante është e përkryer për të shtuar një prekje artistike në shtëpinë tuaj. Kjo vazo e punuar me karakteristika të thjeshta me një fund mahnitës është një dhuratë e përkryer për ata që duan një grimë luksi në jetën e tyre.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qeramike
  • Ngjyra: Natyral
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo dekoruese, qeramike, natyrale, Ø17.5 xH16.5 cm; Ø24 xH23 cm; Ø31 xH30 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved