Vazo lulesh, metalike, rozë, 50x20xH64 cm

Në stok
Kodi
06244
€72
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo lulesh metalike sjell freski dhe ngjyra në ambientet tuaja. Dizenjuar plot dashuri, frymëzuar nga natyra dhe kreative deri në detaje ky koleksion unik është përzgjedhur për të plotësuar tendencat e fundit të orendive në ambientet e jashtme të shtëpisë tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalike
  • Ngjyra: Rozë
  • Gjerësia: 50 cm
  • Thellësia: 20 cm
  • Lartësia: 64 cm
  • Dorezë: Jo
  • Kapaciteti: n/a
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, metalike, rozë, 50x20xH64 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved