Vazo lulesh, S, metalike, argjendi, Ø15.5 xH20 cm

Në stok
Kodi
06215
Special Price €15.35 Ishte €20.50
Ju kurseni 25% ose €5.15
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo lulesh metalike sjell freski dhe ngjyra në ambientet tuaja. Dizenjuar plot dashuri, frymëzuar nga natyra dhe kreative deri në detaje ky koleksion unik është përzgjedhur për të plotësuar tendencat e fundit të orendive në ambientet e jashtme të shtëpisë tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalike
  • Ngjyra: Argjendi
  • Lartësia: 20 cm
  • Diametri: 15.5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, S, metalike, argjendi, Ø15.5 xH20 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved