Vazo lulesh rrethore, RATO TUBUS, plastike, gri, Ø40 xH76.3 cm, 35 lt; 64 lt

Në stok
Kodi
231072
Special Price €36.98 Ishte €76.74
Ju kurseni 52% ose €39.76
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Lartësia: 76.3 cm
  • Kapaciteti: 35 lt; 64 lt
  • Diametri: 40 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, RATO TUBUS, plastike, gri, Ø40 xH76.3 cm, 35 lt; 64 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved