Vazo lulesh rrethore, URBAN, plastike, kafe, Ø25 xH23.5 cm, 8 lt

Në stok
Kodi
231965
€5.55
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo vazo me vetë ujitje është një zgjedhje e zgjuar për shtëpinë dhe kopshtin tuaj. Me një çmim të arsyeshëm dhe me një stil dekorativ kjo vazo sjell gjallëri në ambientet tuaja.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 23.5 cm
  • Kapaciteti: 8 lt
  • Përfshihet pjata: Po
  • Ngjyra: Kafe
  • Diametri: 25 cm
  • Marka: Drina
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, URBAN, plastike, kafe, Ø25 xH23.5 cm, 8 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved