Vizore, skuadër, Labor, alumin, 300 mm

Në stok
Kodi
110389
€12.88
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo vizore metalike me përmasë 300 mm,prej nje materiali çeliku,mund te përdoret gjeresisht ne projektet e shtepive,apo ne punen tuaj te përditeshme.Shume e lehte dhe e thjeshte te perdoret.Fale saj puna juaj do te jete e dallueshme nga te tjeret dhe do e bej ate unike.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
  • Gjatësia: 300mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vizore, skuadër, Labor, alumin, 300 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved