Vizore, skuadër, Labor, alumin, 400 mm

Në stok
Kodi
110390
€13.91
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vizore metalike me përmasë 400 mm, 90° , ju jep mundesine për te shenuar vija te drejta dhe për te matur distanca te medha, Ajo është e përbere prej materiali alumini, është fleksibel dhe me fortësi të lartë.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
  • Gjatësia: 400 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vizore, skuadër, Labor, alumin, 400 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved