Aksesorë bashkues për tuba, në formë të rrumbullakët, metalik, jeshile, 38-40 mm

Në stok
Kodi
10889
€1.13
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Aksesore bashkues tubi me diameter 38mm mundeson fiksmin e tubave (shtyllave) me njera tjetren. janë prej materiali çelik me lyerje dhe janë rezistente ndaj ndryshkut.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
  • Ngjyra: Jeshile
  • Përmasat: 38-40 mm
  • Diametri: 38mm
  • Marka: MESH.TEC
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aksesorë bashkues për tuba, në formë të rrumbullakët, metalik, jeshile, 38-40 mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved