Bobinë me tel rrethues, metalik/veshje plastike, 100 m

Në stok
Kodi
110403
€22.56
Bobinë (1 Bobinë)
Shpërndaj:
Kopshtet tuaja apo oborret shpesh here dekorohen me bime dhe peme te ndryshme. Ju vijme ne ndihme me aksesoret lidhes te permasave dhe ngjyrave te ndryshme, pradhuar nga materiale rezistente dhe lehtesisht te perdorshem. Me nje finiture terheqese per tju pershtatur ambientit si dhe duke e mbrojtur ate.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
  • Ngjyra: Jeshile
  • Përmasat: 100 m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bobinë me tel rrethues, metalik/veshje plastike, 100 m
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved