Aksesorë shtrëngues për shtylla dhe gardhe, metalik, 45x15 mm, jeshile

Në stok
Kodi
110415
€2.05
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kopshtet tuaja apo oborret shpesh here dekorohen me bime dhe peme te ndryshme. Ju vijme ne ndihme me aksesoret lidhes te permasave dhe ngjyrave te ndryshme, pradhuar nga materiale rezistente dhe lehtesisht te perdorshem. Me nje finiture terheqese per tju pershtatur ambientit si dhe duke e mbrojtur ate.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
  • Ngjyra: Jeshile
  • Përmasat: 45x15 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Aksesorë shtrëngues për shtylla dhe gardhe, metalik, 45x15 mm, jeshile
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved