Bobinë me tel rrethues, metalik/veshje plastike

Në stok
Kodi
110408
€3.86
Bobinë (1 Bobinë)
Shpërndaj:
Kopshtet tuaja apo oborret shpesh here dekorohen me bime dhe peme te ndryshme. Ju vijme ne ndihme me aksesoret lidhes te permasave dhe ngjyrave te ndryshme, pradhuar nga materiale rezistente dhe lehtesisht te perdorshem. Me nje finiture terheqese per tju pershtatur ambientit si dhe duke e mbrojtur ate.
Specifikime teknike
  • Masa: N/A
  • Materiali: Metalik
  • Ngjyra: Jeshile
  • Përmasat: N/A
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bobinë me tel rrethues, metalik/veshje plastike
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved