Çelës mekanik, në formë L, çelik, 10 mm

Në stok
Kodi
110147
€2.14
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Celes mekanik 10mm ne forme L Përmasa Materiali: Celik. Perdorimi I veglave te punes vjen si nevoje ne punet e perditeshme ne fushen e mekanikes, kopshtarise dhe me gjere. Prodhuar nga materiale te temperuara dhe me finitura perfekte per te arritur rezultatet e deshiruara
Specifikime teknike
  • Materiali: Krom-Vanadium
  • Përmasat: 10 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çelës mekanik, në formë L, çelik, 10 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved