Çelës universal me katër funksione, Labor, çelik

Në stok
Kodi
110361
€4.07
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shpesh here ndodh qe specialiste ne fusha te ndryshme te gjenden para bulonave apo vidhave me koka speciale apo te vecanta, e per ti liruar apo punuar ato duhen veglat e tyre specifike. Ky produkt eshte nje aksesor shtese qe vjen me nje forme te vecante per vende specifike me kater koka te ndryshme. Prodhuar nga nje material mjaft resistent dhe nje dorereze te rahatshme.
Specifikime teknike
  • Materiali: Çelik
  • Masa: N/A
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çelës universal me katër funksione, Labor, çelik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved