Çelës poligon industrial, krom-vanadium, 32 mm

Në stok
Kodi
110654
€18.44
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Celesi poligon me goditje 32mm është I përbere nga materiali krom-vanadium për fortësi dhe jetëgjatësi ne përdorim. Përdorimi mjaft i gjere si ne industrine e lehte,industrine e rende makina dhe kamiona etj. Finitura është është e shkëlqyer për rezistencë të lartë ndaj korrozionit. Celesi është lehtesisht I pastrueshem dhe shenja te medha lehtesisht te lexueshme. Ky celes eshte nje produkt qe siguron nje shtrengim me 1/6 e hapit me shume. Apo sherben dhe per lirimin apo keputjen e bolonave qe nuk lirohen.
Specifikime teknike
  • Materiali: Krom-Vanadium
  • Përmasat: 32 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çelës poligon industrial, krom-vanadium, 32 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved